برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۹۹/۱۲/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» خرید فرش 700 شانه درجه یک ماشینی از کارخانه

خرید انواع فرش های ماشینی 700 شانه

فرش های ماشینی حدود 50 سال پیش وارد عرصه تولید شد و شرکت های زیادی به تولید فرش های ماشینی روی آوردند . برای بافت فرش های ماشینی از دستگاه های بافنده ماشینی و الیاف های مصنوعی استفاده می کنند و پس از تولید روانه بازار می کنند . فرش علاوه بر این که پوشاننده زمین است باید دارای ویژگی ها و قابلیت های فراوانی نیز باشد . قالی های ماشینی در شانه و تراکم 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه ، 1500 شانه در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد در شکل های هندسی ، مستطیل ، دایره تولید و هر کس بسته به نوع سلیقه و مکانی که برای فرش در نظر گرفته است فرش مورد نظر خود را به روش های مختلفی مانند مراجعه به مغازه ها و فروشگاه ها یا از طریق فروشگاه آنلاین فرش خریدارای می کند .
خرید فرش ماشینی 700 شانه درجه یک از کارخانه
به طور کلی می توانین بیان کنیم که فرش های ماشینی 700 شانه یکی از پر فروش ترین محصولاتی است که شرکت های فرش اقدام به تولید ان ها کرده اند ، چرا که بیشتر ایرانی ها برای نشستن از فرش استفاده می کنند و از ان جایی که ضخامت فرش های 700 شانه زیاد است فرشی نرم و مناسبی برای خرید می باشد . این فرش زیبا در تراکم های مختلف و در طرح و نگاره های زیبا و متنوع تولید می شوند و تا کنون توانسته نیاز خیلی از مشتریان را براورده و نظرآن ها را جلب کند . فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 یعنی در یک متر عرضی آن 700 گره بافته شده است و در یک متر طول ان نیز 2550 گره زده شده است .
 شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولیدکنندگان فرش های ماشینی در شهرستان کاشان همواره در تلاش است تا فرش های خود با رعایت اصول استاندارد تولید کنند به بیانی دیگر شما هنگامی که فرش 700 شانه ماشینی را از کارخانه فرش کاشان خریداری کرده اید مطمن هستید که این فرش 700 شانه واقعی است . زمانی که دستگاه های پیشرفته و مدرن بافنده وارد عرصه تولید شد این قابلیت را داشت که فرش های 700 شانه را در تراکم های بالاتری نیز تولید کنند که بالا بودن تراکم فرش خود سبب می شود تا ظرافت و زیبایی فرش افزایش پیدا کند و به نوعی در دسته فرش های دستبافت گونه قرار بگیرد . قالی های 700 شانه با استفاده از مواد اولیه یعنی الیاف های مختلفی نظیر پلی استر ، آکریلیک ، پروپیلن و ... تولید می شوند که شرکت فرش کاشان از بهترین و با کیفیت ترین آن ها یعنی 100درصدآکریلیک هیت ست شده ، فرش های خود را تولید می کند که این محصولات قابلیت هایی همچون مقاوم بودن در برابر حرارت و گرما ، ضد حساسیت و ضد پرزدهی و ... را دارا می شوند .
برای نخ تار و پود نیز از الیاف پنبه اصل استفاده می شود که نرمی و لطافت فرش را نیز افزایش می دهد . ضخامت فرش های ماشینی 700 شانه با تراکم آن ها نیز رابطه مستقیمی دارد یعنی هر جه تراکم فرش پایین تر باشد ضخامت فرش بیشتر می شود . این فرش مناسب برای مکان های پر رفت و آمد نیز می باشد . بنابراین اگر شما جزء آن دسته از خریدارانی هستید که استحکام و ضخامت فرش بیشتر از ظرافت و زیبایی برای شما اهمیت دارد می توانید انواع فرش های ماشینی 700 شانه را خریداری کنید .
به طور کلی سه نوع فرش ماشینی 700 شانه داریم : 1- فرش ماشینی 700 شانه واقعی   2- فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی   3- فرش ماشینی طرح 700 شانه  
اگر بخواهیم بهترین نوع آن ها را بیان کنیم می توانیم بگوییم که فرش ماشینی 700 شانه واقعی بهترین نوع فرش است چرا که بر اساس استاندارد های لازم و دقیق تولید شده اند .
انواع فرش های ماشینی 700 شانه تولید شده در کارخانه فرش کاشان :
1- فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ
2- فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ
3- فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ
 انواع طرح هایی که برای فرش های 700 شانه استفاده می شود :
1- فرش ماشینی 700 شانه طرح ارکیده
2- فرش ماشینی 700 شانه طرح نسترن
3- فرش ماشینی 700 شانه طرح ناردون
4- فرش ماشینی 700 شانه طرح ملورین
5- فرش ماشینی 700 شانه طرح مانا
6- فرش ماشینی 700 شانه طرح شهرزاد
ویژگی هایی که سبب می شود تا فرش به عنوان یک فرش درجه یک معرفی شود عبارت اند از :
1- جنس نخ به کار رفته در فرش
2- درصد خالص بودن جنس بافت آن
3- دستگاه بافنده آن که در چه سطحی است
4- نقشه ایی که مورد استفاده قرار می گیرد مناسب و به اندازه باشد .
5- سوراخی و پارگی در فرش های با کیفیت و درجه یک دیده نمی شود .
6- ماشین آلاتی که برای بافت فرش ها استفاده می شود هیچ گونه نقصی نداشته باشد .
7- اندازه چسبی که پشت فرش ماشینی استفاده می شود باید به اندازه باشد که در این صورت فرش روی موزاییک و کاشی سر نمی خورد .
 روش هایی که برای خرید فرش درجه یک از کراخانه فرش وجود دارد به شرح زیر است :
1- خرید فرش از درب کارخانه       2-  خرید فرش به صورت اینترنی
شما می توانید به آسانی روش دوم را برای این کار انتخاب کنید چرا که مزایا و فواید بیشتری را به دنبال دارد به عبارتی می توان بیان کرد که هزینه های اضافی مانند کرایه حمل و نقل و ... را پرداخت نمی کنید .
خرید فرش ماشینی 700 شانه درجه یک ماشینی کاشان از کارخانه
شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان ، انواع فرش های ماشینی 700 شانه تراکم 2550 را در طرح و نقش های مختلف در ابعاد ( فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری ) خریدارای کنید و به این وسیله واسطه ها و دلالان را نیز حذف کنید و همچنین  سایر مزایایی این شرکت برخوردار شوید که عبارت اند از : ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانت نامه معتبر و کتبی

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  استخدام در فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه