برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۹۹/۱۲/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش کاشان طرح افشان

فرش ماشینی طرح افشان

زیباترین طرح فرش ماشینی کاشان
قالی های ماشینی کاشان در انواع طرح و رنگ به صورت فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500  شانه تولید می شوند . برخی از طرح های موجود در قالی ماشینی کاشان بسیار پرفروش و محبوب هستند .
قالی ماشینی طرح افشان از دسته قالی های پرفروش و محبوب بازار فرش کاشان است که در تراکم های مختلف قابل بافت است . طرح افشان از مشهور ترین طرح های فرش دستباف ایرانی است . این طرح بدون ترنج بوده و در زمینه آن از گل های ریز و پراکنده استفاده می شود . طرح افشان فرش ماشینی کاشان انواع مختلفی دارد و در بسیاری از موارد با بخشی از طرح‌های اسلیمی مانند شاخ و برگ ، حیوانات ، بوته و… به صورت پراکنده پوشانده شده است . پوشاندن فرش با گل های و بوته های پراکنده باعث نامگذاری این طرح به نام افشان است . استفاده از فرش طرح افشان برای خانه‌هایی که دارای دکوراسیون لوکس و شیک هستند مناسب ترین است . فرش های ماشینی طرح افشان به دلیل وجود گل های پراکنده و نقشه ی شلوغ با الیاف ظریف بافته می شوند . قالی های ماشینی طرح افشان با ظرافت و زیبایی فوق العاده ای دارند به نام فرش ماشینی دستبافگونه معروف هستند . نقشه های به کار رفته در فرش های طرح افشان کاشان شامل : طرح افشان بندی ، طرح افشان شاخه پیچ ، طرح افشان دسته گل ، طرح افشان حیوانات ، طرح افشان ترنج دار و طرح افشان شکسته است

فرش ماشینی طرح افشان 1200 شانه
فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان با تراکم 3600 از با کیفیت ترین و عالی ترین محصولات فرش کاشان محسوب می شود . این قالی های زیبا با الیاف مرغوب و درجه یک اکریلیک هیت ست شده بافته می شوند . بافت فرش 1200 شانه طرح افشان با نخ خاب اکریلیک باعث به وجود آمدن فرشی ضد حساسیت ، بدون پرزدهی و با دوام عالی خواهد شد . طرح افشان هزار و دویست شانه با تراکم 3600 جزء فرش های ظریف و دستبافگونه ماشینی کاشان قرار دارد . در تولید این محصولات از تعداد هشت رنگ اصلی و طبیعی استفاده شده است . از خصوصیات قالی کاشان طرح افشان می توان به مواردی چون عمر طولانی ، عردم ایجاد حساسیت و بدون پرز بودن آن اشاره نمود . قالی های ماشینی طرح افشان گل برجسته از جدیدترین قالی های ماشینی 1200 شانه کاشان هستند که با طراحی زیبا و رنگبندی متنوع تولید و روانه بازار شده اند .
فرش ماشینی طرح افشان 1500 شانه
این فرش ماشینی دستبافگونه و دارای زیبایی منحصربه فرد است . قالی ماشینی طرح افشان 1500 شانه از ریز بافت ترین فرش های ماشینی جهان است . تراکم طولی این قالی کاشان 4500 می باشد . برای بافت قالی 1500 شانه افشان از الیاف اکریلیک و ترک استفاده می شود . بافت فرش کاشان طرح افشان با الیاف اکریلیک بر دوام و زیبایی فرش افزوده است . زیبایی فراوان و در عین حال کیفیت بالای این فرش های ماشینی کاشان باعث تمایل خانواده ها برای خرید این محصول زیبا جهت فرش عروس شده است . فرش طرح افشان با طراحی زیبا وشیک در دکوراسیون های مدرن و حتی سنتی کاربرد دارد . قالی های افشان هزار و پانصد شانه کاشان از محصولاتی هستند که هم اصالت فرش دستباف ایرانی را دارا می باشند و هم فرشی مدرن هستند .
فرش ماشینی افشان 700 شانه
قالی ها ماشینی طرح افشان 700 شانه با تراکم 2550 محصولاتی هستند که در هر یک متر مربع تعداد 535000 گره دارند . به این معنا که در یک متر عرضی فرش تعداد 700 گره و در هر یک متر طولی فرش تعداد 2550 ریشه قرار دارد . قالی ماشینی 700 شانه طرح افشان سرمه ای از فرش های پرفروش بازار است که علاوه بر زیبایی منازل در لوکس شدن دکوراسیون تاثیر بسزایی دارد . این محصولات زیبا با ماشین آلات مدرن hcpx2 و ابعاد استاندارد تولید می شوند . از قالی ماشینی طرح افشان 700 شانه می توان در مکان هایی که پا خور بیشتری دارند استفاده کرد .
فرش ماشینی طرح افشان 1000 شانه
یکی از زیباترین فرش های ماشینی سنتی کاشان ، فرش ماشینی طرح افشان هزار شانه است . این فرش های زیبا در سایز های ( 3*4 (12 متری ) ,2.5*3.5 ( 9 متری) , 2*3 ( 6 متری ) , 1.5*2.25 ( 4 متری ) و انواع کناره و قالیچه بافته می شوند . طرح افشان 1000 شانه ، فرش دستبافگونه ماشینی بوده و زیبایی فوق العاده دارد . این نوع فرش ماشینی درجه یک کاشان با تراکم 3000 با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و هشت رنگ طبیعی بافته می شود . الیاف نخ خاب فرش هزار شانه طرح افشان ، اکریلیک بدون پرز و ضد حساسیت است . برای نخ تار و پود فرش کاشان طرح افشان 1000 شانه از نخ پنبه اصل استفاده می شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه